Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

FITNESS KLUB APLAUZ

WRESZCIE TRENUJEMY W FK APLAUZ????

✅24/05 poniedziałek - otwieramy recepcję klubu na parterze
✅zaczynamy odmrażanie karnetów i zapisy oraz punkt info
✅28/05 OTWIERAMY FK APLAUZ
✅siłownia
✅zajęcia grupowe fitness: od 28/05 do 31/05 wg. planu PIĘTRA WALKI
✅od 1/06 NOWY super plan
✅akceptujemy wszystkie karty typu MS, OK, FP - nie dotyczy treningów sztuk walki
✅trenujemy w reżimie sanitarnym i w limicie 1 x 15m2
✅trenujemy w dni powszednie 8-22, a w weekendy 8-16 czyli jak poprzednio
✅nowi instruktorzy, nowe zajęcia, nowa energia
✅super propozycja zajęć DLA DZIECI
✅plan, pełne info, regulamin, cennik wkrótce na www.aplauz.pl
✅uruchamiamy nowy numer telefonu 515 336 422
????Zdrowie najważniejsze, więc zadbaj o nie i nie zwlekaj, zacznij trenować powoli, ale regularnie. W pracy z naszymi klubowiczami widzimy jakie braki kondycyjne, wytrzymałościowe i sprawnościowe spowodował blisko 8-mio miesięczny lockdown. Dlatego przedstawiamy wam kompletny plan zajęć.
????Wprowadzamy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, które zajęć WF pozbawione były jeszcze dłużej. Zaniedbania mobilności i ich ruchowości mogą być w skutkach gorsze niż otyłość, i właśnie dlatego zaprojektowaliśmy specjalne treningi dla nich.
????Kompletna, wykwalifikowana kadra, nowa sala, bezpieczna mata do ćwiczeń to niewątpliwie nasze atuty.
????Mimo zamknięcia klubu nie próżnowaliśmy i wprowadziliśmy wiele nowości, szkoliliśmy się, przebudowaliśmy całe 2 piętro.
Dużo by pisać.
????PO PROSTU PRZYJDŹ DO KLUBU NA TRENING I SAM ZOBACZYSZ ????????

 

 

   

 

Znalezione obrazy dla zapytania facebook    Znalezione obrazy dla zapytania instagram
 

Klub Fitness i siłownia Warszawa 

Od 1997 roku trenujemy i propagujemy zdrowy styl życia w Fitness Klubie Aplauz Warszawa. Rozpoczynając w nim przygodę ze sportem byliśmy pionierami na rynku fitness. Wtedy były to głównie siłownie lub same sale do aerobiku.  Fitness Klub Aplauz Warszawa Bemowo od początku postawił na kompleksowe połączenie  siłowni z aerobikiem i bogatą ofertę dla mężczyzn i kobiet. Czasy były ciężkie, bo 90% ludzi utożsamiało fitness z tzw. pakowaniem, sterydami, dresami itp. Walcząc z tym stereotypem wielokrotnie podkreślaliśmy, że pakowanie to jest najczęściej paczek na poczcie, a nie trening na siłowni. Uczestnicząc w wielu wydarzeniach fitness w całej Polsce Fitness Klub Aplauz Warszawa z Bemowa stał się rozpoznawalnym klubem, trend seterem – jak to mówi się obecnie. W dobie bez facebooka, z kulejącym Internetem, na bazie plakatów i mailingu pocztowego (nie e-mailowego) kreowaliśmy rynek fitness w Polsce. To Fitness Klub Aplauz Warszawa zorganizował dwukrotnie Mistrzostwa Polski w Kulturystyce, bił rekord Guinessa w aerobiku, organizował festiwale siły, konwencje aerobiku i pokazy fitness. My wprowadziliśmy do Warszawy pierwsze łóżka do pilatesa typu Reformer i Cadilliac, to my jako pierwsi zwróciliśmy uwagę na zasadność treningów interwałowych, to my wprowadziliśmy SSA – System Szkoleń Aplauz – szkołę fitness mającą na celu podwyższenie kwalifikacji instruktorskich.

Siłownia w Warszawie na Bemowie

W chwili obecnej Fitness Klub Aplauz Warszawa Bemowo ma na koncie wydanie ponad 50 000 kart członkowskich i notuje tysiące wejść klientów posługujących się kartami programów lojalnościowych. W fitnessowej mapie Bemowa, Warszawy i Polski wiedziemy prym. Jesteśmy chyba jedynym klubem w Warszawie, a może i w Polsce, który nieprzerwanie trenuje fitness (siłownia + aerobik) od ponad dwudziestu lat, pod tą samą nazwą, marką i z tym samym, jednym właścicielem. Ważnym dla nas jest, aby każdy kto korzysta z siłowni był zadowolony z efektów treningu.

Chcemy, aby każdy z Was znalazł w Fitness Klubie Aplauz coś dla siebie, dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę o różne formy zajęć grupowych, szkolimy się i szkolimy innych. Nasz klub fitness w Warszawie proponuje zajęcia grupowe ukierunkowane na wzmacnianie mięśni, poprawę wydolności, szybkości i wytrzymałości, spalenie zbędnych kilogramów, a także zawierające elementy choreografii tanecznych. Oddzielna grupa zajęć to Body and Mind, w której wyróżnić możemy jogę, pilates, top pilates, zdrowy kręgosłup i body shape. Znajdziesz u nas takie propozycje jak: Fat Burning, Cellulit Killer, High Intensity Interval Training, Aerobik, TBC, TMT oraz zajęcia specjalistyczne np.  Spinning czyli jazdę na rowerze, Runmageddon  czy Trening Funkcjonalny. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów przy odpowiednio dobranej muzyce w salach w pełni klimatyzowanych.

 Klub Fitness Warszawa Bemowo - zadbaj o swoją sylwetkę! 

POŁĄCZ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM I ZAPISZ SIĘ DO NAS NA ZAJĘCIA.

Jeśli cenisz indywidualną pracę nad udoskonalaniem swojego ciała - skorzystaj z naszej siłowni i bezpłatnej oferty opieki naszych wykwalifikowanych trenerów oraz oferty treningu personalnego. Aplauz to bogato wyposażona siłownia w Warszawie na Bemowie. Wolne ciężary, maszyny na ruch wymuszony, wiosła, bieżnie, steppery, rowery, strefa treningu funkcjonalnego, w której znajdziesz wszystkie rekwizyty nowoczesnego treningu: TRX, bosu, piłki lekarskie w SwissBall, gumy, taśmy, bramę do corssfitu, worki bokserskie, gymsticki i wiele, wiele innych. Razem ponad 80 stacji treningowych, prawie 2000 m2, gdzie jednocześnie może ćwiczyć 250 osób.