Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

FITNESS KLUB APLAUZ

rafal romaniuk

Wieloletni członek kadry AZS PW w Trójboju Siłowym, doświadczony zawodnik, mistrz Mazowsza, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, zdobywca 2. oraz 3. miejsca w Pucharze Polski. Uczestnik mistrzostw Polski w kulturystyce oraz v-ce mistrz Mazowsza.
Instruktor sportów siłowych oraz trener personalny. Pasjonat treningu siłowego łączącego piękno sylwetki z siłą oraz sprawnością. Doskonałe zapoznany z technicznymi aspektami przygotowania zawodników do zawodów kulturystycznych i trójbojowych. Łączy bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń z osiągnięciem maksymalnych wyników.


Prowadzę treningi zarówno z młodzieżą, dorosłymi jak i z osobami w wieku emerytalnym, na siłowni,w salach fitnessu, jak i na świeżym powietrzu, wszystko w zależności od potrzeb klienta.

Do potrzeb klienta dobieram również rodzaj treningu:
-wyszczuplający
-rzeźbiący
-siłowy
-budujący masę mięśniową
-wytrzymałościowy
-funkcjonalny
-rehabilitacyjny
-ukierunkowany pod kątem konkretnych dyscyplin sportowych.

Treningi ze mną to nie tylko 1h wysiłek fizyczny ale także coaching zarówno treningowy, żywieniowy jak i mentalny. Osoby z którymi ćwiczę lub też ćwiczyłem wiedzą, że współpraca ze mną to nie tylko ciężki, efektywny trening ale również przyjemność i wspólne osiąganie celów.

Twoja siła i Twoja wytrwałość to nasz wspólny sukces!

Zapraszam Rafał Romaniuk
http://rafalromaniuk.pl/