Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

FITNESS KLUB APLAUZ

agata radziwoniuk-romaniuk

AGATA RADZIWONIUK-ROMANIUK
Wielokrotna Mistrzyni Polski, Europy i Świata w fitness sylwetkowym oraz pierwsza Polka, która wystartowała na najbardziej prestiżowych zawodach na świecie, w USA Arnold Classic.
Jako trener personalny posiada wieloletnie doświadczenie w treningu z zawodnikami oraz ludźmi otyłymi chcącymi zmienić swoją sylwetkę i styl życia.
Posiada również wieloletni staż w treningu z młodymi sportowcami (od 9 roku życia), jak i otyłą młodzieżą w wieku szkolnym. Prowadzi zajęcia z wykorzystaniem sprzętu do treningu funkcjonalnego, jak i specjalistycznego tj. trx, bosu, black roll, kettle, gym stick.
Specjalizuje się w układaniu skutecznych diet sportowcom, m. in. fitnesskom, kulturystom, triathlonistom, biegaczom, olimpijczykom i mistrzom świata, ale też osobom otyłym oraz dzieciom.

Jej mocną stroną jest także znajomość rynku sportowego oraz odpowiednie podejście do klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie w przejrzysty sposób przekazać wiedzę na temat pracy z klientem, problemami z tym związanymi oraz wskazać właściwą drogę ich rozwiązania.

Autorka licznych artykułów na temat żywienia publikowanych m. in. w gazetach „URODA” czy „SPORT DLA WSZYSTKICH”.

http://www.trenerzy-romaniukowie.com/

Kadra