Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

FITNESS KLUB APLAUZ

wydarzenia

2018  Marcin Łopucki MISTRZEM ŚWIATA !!! ; udany start zawodników w MP i PP; przeprowadziliśmy kolejną edycje programu ODCHUDZAMY BEMOWO redukując setki kilogramów u uczestników; rozpędzamy autoryzowane studio TRX;
 

2017 XX-lecie klubu - Wielki BAL !!! MP w Kielcach - Małgorzata Jodełka ZŁOTO, Marcin Łopucki SREBRO, Paweł Drozdowski BRĄZ. Na ME Marcin wywalczył BRĄZ !!! Marcin Łopucki MISTRZEM ŚWIATA !!!
 

2016 trzy złote medale na MP dla: Rafała Rużyło, Mariusza Tomczuka i Artura Topolewskiego. Na MP Juniorów Adam Bomert zdeklasował wszystkich rywali wygrywając Open a następnego dnia wśród mistrzów Świata zdobył brąz na PP seniorów. Na MP Aplauz drużynowo 4 i 5 a na PP #3. W klubie otworzyliśmy Aplauz Store - sklep z profesjonalą odzieżą fitness.
 

2015 to podwójne złoto Małgosi Dąbrowskiej i Mariusza Tomczuka w kulturystyce. Krzysztof Reinhard zameldował się na najwyższym stopniu podium - ZŁOTO w kalsyku. FK Aplauz drużynowo: IV i V MP kulturystyka/fitness 2015.

2014 rok to pasmo sukcesów zawodników FK Aplauz w kategoriach "lżejszych". Hanna Garboś zdobyła Mistrzostwo Swiata BIKINI, nowi zawodnicy  min.Kinga Grębosz, Marcin Stachniak, Marta Hordyjewska wywalczyli III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Za to PP był nasz. Andrzej Kołodziejczyk - pierwszy oraz debiutujący Paweł Drozdowski II miejsce.

Marzec 2014 - otwarcie Szkoły Pozowania Katarzyny Kozakiewicz-Kowalik

Wrzesień 2013 - ruszamy z projektem SSA - SYSTEM SZKOLEŃ APLAUZ
 

Na MP KiF w Mińsku Mazowieckim  2013 roku 16-sto osobowa reprezentacja FK Aplauz zdobyła 5 medali: 1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy. Hanna Garboś po zwycięstwie w swojej kategorii BIKINI FITNESS do 163cm wywalczyła tytuł najlepszej zawodniczki zawodów wygrywając kat. OPEN.
Drużynowo FK Aplauz w kat. fitness był czwarty, a w kat. kulturystyka piąty.   
 

8 grudnia odbył się Dzień Otwarty w FK Aplauz. Kilkaset osób miało okazję uczestniczyć w maratonie Zumby, zawodach TMT, treningach personalnych pilates oraz na siłowni, pokazach karate i boksu oraz wielu innych atrakcjach.
 

Kadra FK Aplauz wywalczyła 10 medali na Mistrzostwach Polski w kulturystyce i fitness. Nasi trenerzy Arek Kowalik i Darek Sarnacki MISTRZAMI POLSKI NA 2012 r. odpowiednio w kat. kulturystyka klasyczna 175 cm i pary kulturystyczne. FK Aplauz w klasyfikacji drużynowej wywalczył trzecie miejsce w kat. kulturystyka i trzecie w kat. fitness. Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY.
 

Mateusz Kołkowski zawodnik FK Aplauz  MISTRZEM ŚWIATA w kulturystyce klasycznej – Talin 18-21/11/2011. Polska drużynowym Mistrzem Świata. To jest MOC!!!
 

listopad 2011 - ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK - zawodnik FK Aplauz został V-CE MISTRZEM ŚWIATA w kulturystyce w najcięższej kategorii wagowej !!!
 

FK APLAUZ WYGRAŁ KLASYFIKACJĘ DRUŻYNOWĄ W MIĘDZYNARODOWYM PUCHARZE POLSKI. Zawodnicy: Andrzej Kołodziejczyk i Witek Pomećko wygrali kategorie Open odpowiednio wśród seniorów i juniorów w kulturystyce. Mateusz Kołkowski zdobył 3 miejsce w kat. Kulturystyka klasyczna i zakwalifikował się na Mistrzostwa Świata.
 

NA  MISTRZOSTWACH POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS CZĘSTOCHOWA 2011 REPREZENTACJA FK APLAUZ ZDOBYŁA 3 ZŁOTE, 2 SREBRNE I 3 BRĄZOWE MEDALE ORAZ V-CE MISTRZOSTWO POLSKI W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ W KAT. KULTURYSTYKA MĘŻCZYZN I IV MIEJSCE W KAT. FITNESS KOBIET I MĘŻCZYZN - WSZYSTKIM ZAWODNIKOM GRATULUJEMY !!!!
 

REPREZENTACJA FK APLAUZ WYWALCZYŁA DWA TRZECIE MIEJSCA W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ W KAT. FITNSS KOBIET I MĘŻCZYZN ORAZ KULTURYSTYKA MĘŻCZYZN NA MISTRZOSTWACH POLSKI GOLUB-DOBRZYŃ 2010. Ponownie Andrzej Kołodziejczyk złotym medalistą MP w kat. +100kg. Inny zawodnik Kamil Figura zdobył II miejsce w klasyku i zakwalifikował się do reprezentacji Polski na ME.

 
OSTROŁĘKA 2009 – FK APLAUZ ZDEKLASOWAŁ RYWALI I WYGRAŁ DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS W KATEGORII KOBIET I MĘŻCZYZN
Andrzej Kołodziejczyk w kulturystyce +100kg wygrał rywalizację OPEN Złota zdobyli: Agata Radziwoniuk, Renata Jabłońska, Mateusz Kołkowski, Andrzej Kołodziejczyk, tytuły V-ce Mistrzów Polski: Tomek Brzózka, Akop Szostak, Karol Pakuła, III miejsce – nasz trener Darek Sarnacki, Mariusz Grzywacz, Alicja Klarkowska i debiutant Maciek Karasek.
 

AGATA RADZIWONIUK została Mistrzynią Świata Juniorek w kategorii Fitness Sylwetkowe Kobiet
 

PŁOŃSK 2008 - MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS MĘŻCZYZN I KOBIET
Podwójne III miejsce w klasyfikacji drużynowej dla FK APLAUZ Agata Radziwoniuk, Renata Jabłońska, Agata Gronowska, para kulturystyczna Renata i Marcin Jabłoński, Andrzej Kołodziejczyk – MISTRZAMI POLSKI, Arek Junior Michalik, Sebastian Kuliński i Alicja Klarkowska zdobywcami brązowego medalu.

 
MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS MĘŻCZYZN I KOBIET – BIAŁYSTOK 2007
Julia Ratecka – Mistrzynią Polski w fitness gimnastycznym, Tomasz Brzózka – III m fitness gimnastyczne, Karol Pakuła – V-ce Mistrzem Polski w kulturystyce do 80 kg, Andrzej Kołodziejczyk – brązowym medalistą w kat. Wag. +100kg. FK APLAUZ – III miejsce w drużynowej klasyfikacji mistrzostw
 

FESTIWAL SIŁY NA BEMOWIE 27.05.2006r
FK Aplauz wspólnie z Dzielnicą Bemowo zorganizował eksplozje siły i fitness. Gwiazdami imprezy byli: Aneta Florczyk, Mariusz Pudzianowski, Darek Karpiński, Marcin Jabłoński, mistrzowie Muatai, armwreslingu i aerobiku.
 

MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS KOBIET 20-21.05.2006r
Maja Wasilewicz podobnie jak w ubiegłym roku nie dała szans rywalkom i wywalczyła złoto i tytuł Mistrzyni Polski w fitness sylwetkowym do 158cm.
 

MISTRZOSTWA EUROPY - BRATYSŁAWA 6-7.05.2006r
Reprezentanci FK Aplauz w kadrze Polski: Marcin Kępa i Darek Karpiński Pierwszy z nich zajął 4 miejsce w kat.wag. 65kg. Darek wygrał kat. +100 kg i OPEN zostając Mistrzem wszechwag !!!
 

XXX MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE MĘŻCZYZN 22-23.04.2006r
Już po raz drugi zorganizowaliśmy te zawody. Tegoroczna reprezentacja klubu: Łukasz Postrzygacz, Marcin Kępa, Tomasz Waczyński, Marcin Jabłoński, Andrzej Kołodziejczyk i Darek Karpiński wywalczyła drużynowe Mistrzostwo Polski, a Darek Karpiński po wygraniu kat. Wag. +100kg został zwycięzcą OPEN i najlepszym zawodnikiem Mistrzostw.
 

ZIMA 2006 - FOLGARIA
Już po raz trzeci spotkaliśmy się na obozie narciarskim w słonecznych Dolomitach. Tym razem trenowaliśmy na znakomicie przygotowanych stokach ośrodka narciarskiego w Folgari. Pogoda i atmosfera sportowa dopisały.
 

RAJD ROWEROWY
W sierpniowe i bardzo deszczowe popołudnie 21 śmiałków z FK Aplauz ruszyło na arcytrudną trasę Pierwszego Rajdu Rowerowego.
 

MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS KOBIET
Reprezentacja FK Aplauz dzięki swoim wspaniałym zawodniczkom wywalczyła Drużynowe V-ce Mistrzostwo Polski.
Julia Ratecka - Mistrzyni Polski w Fitnesie gimnastycznym
Maja Wasilewicz - Mistrzyni Polski w Fitnesie sylwetkowym
Lidka Przybysz - finalistka w kat. Fitness sylwetkowy
 

29 MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE MĘŻCZYZN
Po raz pierwszy w historii FK Aplauz był organizatorem MP.
Brawa należą się debiutantowi - reprezentantowi naszego klubu Marcinowi Kempie, który zdobył V-ce Mistrzostwo Polski.
 

REKORD GUINESSA - 23.04.2005
Wspólnie z PFA i jego liderem Tomkiem Zamielą przystąpiliśmy do próby ustanowienia Rekordu Guinessa w Maratonie Aerobiku. Próba trwała 7 godzin i 1 minutę.
 

TARGI SPORT I REKREACJA
Na tegorocznych targach publiczność poderwała Iza Drobisz i jej formacja złożona z amatorek ćwiczących w naszym klubie, w układzie z piłkami oraz Piotr Koziarski w Programie tańca nowoczesnego.
 

ZIMA 2005
Ponownie wybraliśmy się pośmigać na nartach w dolinę Val di Fiemme - Dolomity.
 

MONSTER SHOW
23 X 2004 na Kongresie BODY LIFE Monster Mistrzowie dali popis swoich nadludzkich możliwosci w specjalnie przygotowanym programie. Udział wzieli:
Jarek Madziar - V-ce MISTRZ świata
Darek Karpinski - MISTRZ Europy
Paweł Kuć - MISTRZ Polski
Marcin Jabłoński - MISTRZ Polski
Arek Szczerbiak - MISTRZ Polski
Maciek Kaczorowski - V-ce MISTRZ Polski
Tomek Zamiela - MISTRZ pfa
 

MISTRZOSTWA POLSKI 2004
8-9 MAJA 2004 w Białymstoku odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS. F.K.APLAUZ zdobył łącznie 7 medali i uplasował się na II miejscu w klasyfikacji drużynowej MP
Lidka Przybysz - II miejsce w kat. pary
Lidka Przybysz - III miejsce w kat.57 kg
Arek Kowalik - II miejsce w kat.75 kg
Maciek Kaczorowski - II miejsce w kat.95 kg
Darek Karpinski - I miejsce w kat. pary
Darek Karpinski - II miejsce w kat.+95 kg
F.K.APLAUZ - II miejsce drużynowo

 

7 URODZINY - FITNESS FESTIWAL
28 lutego 2004r. F.K.APLAUZ na swoich 7 urodzinach gościł wiele gwiazd Fitnessu i setki sympatyków tego sportu. Zwieńczeniem imprezy był NOCNY DANCE SHOW - 30 minutowe przedstawienie taneczne na cześć fitnessu.

 

ZIMA 2004 PREDAZZO
70 uczestników w wieku 2,5 - 70 lat poddało się dobrowolnie szkoleniu narciarskiemu we Włoskich Dolomitach - PREDAZZO Val di Fiemme, podczas tegorocznych ferii zimowych.

 

adidas Fitness Challenge 8 listopada 2003
Pierwszy aFC rozegrany został w sobotni wieczór 8 listopada. W scenerii świateł dyskotekowych, w obecności wszystkich członków adidas Fitness GROUP "szalało" 67 zawodniczek. Tylko trzy z nich dostały się do finału - 10 stycznia 2004r.

 

2 Wielki Maraton FITNESS 14 czerwca 2003
2 Wielki Maraton Fitness rozegrany został w dwóch konkurencjach: amatorów i instruktorów
czynnie wykonujących swój zawód
Startowała setka zawodników
Imprezę oglądało kilkanaście tysięcy osób
Patroni mediali i sponsorzy przyczynili się do niewątpliwego sukcesu Maratonu
Mamy potwierdzania udziału wielu zawodników i patronów w następnej edycji
Serdecznie zapraszamy do tworzenia 3 Wielkiego Maratonu Fitness - Warszawa 2004

 

Wielki Maraton Fitness BEMOWO, 7 września 2002