Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

FITNESS KLUB APLAUZ

zawodnicy

HALL OF  FAME

Darek Karpiński ME open 2006; ME w parach 2001,2002,2003

Hanna Garboś MŚ bikini 2014

HALL OF  FAME JUNIOR

Agata Radziwoniuk MŚ 2008, Puchar ŚWIATA SENIOR 2008


 

KULTURYSTYKA MĘŻCZYZN

Darek Karpiński MP 2004, 2006; ME open 2006

Andrzej Kołodziejczyk II MŚ 2011, MP open 2009, 2010, II ME 2010, PP 2009, 2011, 2014

Sebastian Kuliński I MP 2011; I MP 2011 w parach

Tomasz Krzeszewski II MP 2001

Piotr Małachowski II MP 2003

Arek Kowalik  II MP 2004,

Maciek Kaczorowski II MP 2004

Marcin Kempa II MP 2005, IV ME 2006

Karol Pakuła II MP 2007, 2009; III MP 2011; II MP 2013

Marcin Klekowicki II MP 2011

Hubert Witak II MP 2014

Paweł Lisowski II MP 2016

Krzysztof Ferenc III MP 2012

Tomczuk Mariusz III MP 2014; MP 2015 i w parach; MP 2016

Marcin Jabłoński III MP 2008, MP w parach 2008

Darek Sarnacki III MP 2009, I MP w parach 2012, III w parach 2014

Sebastian Kuliński III MP 2009

Mariusz Grzywacz III MP 2008

Robert Brzózy finalista 2000, 2001

Tomasz Waczyński finalista 2006

Łukasz Postrzygacz finalista 2008

Bogusław Borkowski finalista 2008

Jacek Bociarski finalista 2011

Krzysztof Reinhard finalista 2011

Paweł Rymuza finalista 2011, 2012

Marcin Olchowik finalista 2012

 

KULTURYSTYKA KLASYCZNA

Mateusz Kołkowski I MŚ 2011, MP 2009, III PP 2011, IV PP 2014, IV MŚ 2014

Arek Kowalik MP 2012

Filip Tecław MP open 2011


Atrur Topolewski MP 2016

Zbyszek Chmielewski II MP 2010

Kamil Figura II MP 2010

Akop Szostak II MP 2009

Jacek Bociarski II MP 2009

Marcin Łopucki II MP 2014; III MP 2015; II MP 2017, III ME 2017

Piotr Cieśla II MP 2015

Paweł Drozdowski II PP 2014, III MP 2017

Arek Michalik III MP 2008

Maciek Karasek III MP 2009

Mariusz Stupak III MP 2011, 2014
 

Krzysztof Reinhard III MP 2014; MP 2015
 

Artur Zimny III MP 2016

Łukasz Postrzygacz finalista 2007

 

FITNESS GIMNASTYCZNE MĘŻCZYZN

Tomasz Brzózka II MP 2008,2009, III MP 2007

Paweł Żerebiecki II MP 2011, 2012

Konrad Krasuski finalista 2011

 

KULTURYSTYKA KOBIET

Małgosia Dąbrowska MP 2010, 2015, II PP 2011, II MP 2012, I MP w parach 2012, 2015; II MP w parach 2013

Lidka Przybysz III MP 2004, II MP w parach 2004

 

FITNESS SYLWETKOWE KOBIET

Maja Wasilewicz MP open 2005, 2006

Renata Jabłońska MP 2008,2009, MP w parach 2008

Agata Radziwoniuk MP 2008,2009
 

Małgorzata Jodełka MP 2017,  III MP 2013

Alicja Klarkowska II MP 2008,2009, III MP 2011, II MP 2012

Agata Gronowska MP 2008

Agnieszka Iwańska II MP 2012

Dorota Janusz III MP 2010


Lidka Przybysz finalistka 2005

Martyna Bałdyga finalistka 2009


 PARY KULTURYSTYCZNE
 

Joanna Giers/Jakub Szuba II MP 2016


FITNESS GIMNASTYCZNE KOBIET

Julia Ratecka MP 2005, 2007
 

 

BIKINI
 

Hania Garboś - MISTRZOSTWO ŚWIATA 2014: I MP + OPEN 2013; II PP 2013; I PP 2014

Joanna Kaczyńska I MP 2014: II MP 2015

Kinga Grębosz II MP 2014
 

Katarzyna Michniewska III MP 2012

Marta Hordyjewska III MP 2014; II MP 2015
 

Agnieszka Kozłowska-Bielecka finalistka MP 2012
 

Marta Mroczkowska finalistka MP 2013

 

MĘSKA SYLWETKA / FITNESS PLAŻOWE
 

Rafał Rużyło MP i PP 2016
 

Marcin Stachnik II MP 2014

Mateusz Litka III MP 2016

Cezary Blicharz finalista MP i PP 2013
 

JUNIORZY

Agata Radziwoniuk MP, ME, MŚ 2009

Akop Szostak MP, ME, III MŚ 2008

Adam Zając II MŚ 2014

Witek Pomećko MP 2011 open
 

Adam Bomert MP 2016 i OPEN; III PP 2016

Arek Michalik finalista 2002

 

SENIORZY

Arek Kowalik III MP,IV MŚ 2009

Małgożata Jodełka II MP 2016

Ilona Eliasz-Peresik III MP 2016
 

FITNESS KLUB APLAUZ DRUŻYNOWO

I MP kulturystyka 2001,2006,2009

I Puchar Polski 2008, 2011

I MP kobiet 2009

II MP kobiet 2005

II MP kulturystyka 2004, 2011

II Puchar Śląska 2009

II Puchar Polski 2014

III MP kobiet 2007, 2010, 2012

III MP kulturystyka 2008,2010, 2012

III MP kulturystyka juniorów 2008
 

III MP fitness 2014
 

III PP 2016

III/IV MP kobiet 2011
 

IV i V MP kulturystyka/fitness 2015, 2016

IV MP fitness, VI MP kulturystyka 2017
 

I miejsce w rankingu PZKFiTS 2006-2010

III miejsce w rankingu PZKFiTS 2002-2006 oraz 201-2014