Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

FITNESS KLUB APLAUZ

TRENING PERSONALNY

 

Masz niepowtarzalną szansę ćwiczyć pod okiem MISTRZÓW. Wieloletnia praktyka w zawodzie trenerskim, praca z setkami ludzi, zawodnikami oraz ze swoim własnym ciałem doprowadziła naszych trenerów na wyżyny sportowych aren polskich i światowych.

Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalne warunki treningowe. Personalne sale ćwiczeń, intymność treningów, aparatura pomiarowa oraz sprzęt treningowy, który zadowoli najwybredniejszych oraz mistrzowska kadra to nasze atuty. Tylko z nami możesz ćwiczyć na unikalnych sprzętach typu reformer czy cadillac w specjalnie przygotowanym studio wyłącznie do twojej dyspozycji. Oprócz treningu w Aplauzie damy Ci możliwość wypożyczenia urządzeń aerobowych do treningu w domu – jest to absolutna nowość na rynku. Jeszcze nikt nie zaproponował lepszej oferty i lepszych warunków treningowych niż my. Nam zaufało tysiące osób.

TRENING PERSONALNY =
DIETA+TRENING+SUPLEMENTACJA =
ZDROWIE+EFEKT+SZCZĘŚCIE

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VADEMECUM
TRENINGU PERSONALNEGO

  • Stawiamy tylko takie cele, które są możliwe do zrealizowania
  • Pracujemy tylko z klientami których potrzeby są adekwatne do naszych umiejętności
  • Pozostajemy z klientem w kontakcie fizycznym , mentalnym i emocjonalnym aby w razie potrzeby zmienić cele treningowe
  • Prowadzimy klienta tak aby miał radość z treningu
  • Unikamy monotonii, urozmaicamy trening i stawiamy nowe cele i wyzwania
  • Bilansujemy trening ze względu na: siłę, wytrzymałość, kompozycję ciała, gibkość i układ sercowo-oddechowy
  • Cały czas dokształcamy się w dziedzinie coachingu
  • Jesteśmy świadomi swoich umiejętności, godni zaufania, żyjemy w stylu jakiego nauczamy
  • Obowiązuje nas tajemnica danych osobowych, dyskrecja i aseksualizm
  • Dbamy o dobre imię profesji Trenera Personalnego

 

TRENING PERSONALNY (osobisty) to zyskująca coraz większą popularność forma aktywności fizycznej. Klient określa cele i potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej, a trener personalny dopasowuje program treningowy do konkretnych wymogów Klienta. W treningu wszystko ma swój cel - dobór ćwiczeń, liczba powtórzeń w seriach, przerwy odpoczynkowe, właściwe oddychanie, dieta, a nawet pora dnia. Trener przeprowadza treningi z Klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem z Klientem trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii. Trener dba też o to żeby Klient przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

 Rodzaje oferowanych treningów :

 DLA KOBIET

 - Trening skupiający się na ujędrnieniu ciała, wyszczupleniu, wysmuklaniu, zmniejszeniu obwodów poszczególnych partii ciała. Trening dla kobiet, których celem jest posiadanie estetycznej, wysportowanej sylwetki.

 - Program szybkich rezultatów gwarantujący szybkie efekty kobietom, które są w stanie ciężko pracować na treningach, słuchać zaleceń trenera personalnego oraz zmienić swoje zwyczaje żywieniowe.

 - Program Lose Weight przeznaczony jest dla kobiet, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Najważniejszą rzeczą charakteryzującą ten program treningowy w naszych studiach jest to, że potrafimy podejść do odchudzania właściwie i długofalowo. Jeżeli myślisz o schudnięciu poważnie nasz trener tak dobierze dla Ciebie ćwiczenia żeby nie powodowały szybkiego znudzenia aktywnością fizyczną i rezygnacji z wymarzonego celu. Będziesz na odpowiedniej, ale nie katorżnicza diecie. Diecie z której będziesz mogła korzystać przez całe życie. Efekty osiągnięte przy naszym wsparciu będą też trwałe.

 DLA MĘŻCZYZN

 - Trening przeznaczony dla entuzjastów budowania masy mięśniowej bądż chcących posiadać sylwetkę fitness. Efektami tego programu będą wysklepiona klatka piersiowa, ładna rzeźba barków i ramion, szerokie, proste, umięśnione plecy, dobrze rozwinięte mięśnie brzucha i grzbietu a także ogólna poprawa samopoczucia.

 - Trening szybkich rezultatów pozwala bardzo szybko osiągnąć wymarzone rezultaty. Jeżeli jesteś w stanie poświecić swój czas, podporządkować się specjaliście w kwestii diety i treningu to ten program ćwiczeń jest dla Ciebie.

 - Program Lose Weight - Jeżeli myślisz o schudnięciu poważnie nasz trener tak dobierze dla Ciebie ćwiczenia żeby nie powodowały szybkiego znudzenia aktywnością fizyczną i rezygnacji z wymarzonego celu. Będziesz na odpowiedniej, ale nie katorżnicza diecie. Diecie z której będziesz mógł korzystać przez całe życie. Efekty osiągnięte przy naszym wsparciu będą też trwałe.