Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

APLAUZ DENTAL dołączył do CORTEN MEDIC STOMATOLOGIA CORTEN MEDIC

IMPLANTY ZĘBÓW - WARSZAWA

Szukasz kliniki stomatologicznej w Warszawie, w której wykonywany jest zabieg wszczepienia implantów? Zapraszamy do naszego gabinetu Aplauz Dental. Nasi specjaliści, dzięki znajomości nowoczesnych rozwiązań stomatologicznych odtworzą Twój utracony ząb. Implanty stały się popularne w latach 60. XX, kiedy to wszczepiono je pierwszy raz. Od tamtego momentu, implantologia stałą się jedną z najpopularniejszych metod leczenia ubytków w naturalnym uzębieniu. Wszczepianie implantów przeprowadzane jest podczas normalnej wizyty, w znieczuleniu miejscowym. 

Pierwsza wizyta polega na wywiadzie lekarskim, podczas którego lekarz stomatolog uzyskuje wszelkie niezbędne informacje o stanie zdrowia pacjenta oraz przebytych chorobach. Wykonany specjalistyczne zdjęcia pantomograficzne, aby ocenić jakość tkanki kostnej i stan uzębienia przed zabiegiem. Implanty to najlepsze rozwiązanie u pacjentów, którzy utracili naturalne zęby na skutek próchnicy lub chorób przyzębia. Dzięki implantologii jesteśmy w stanie odtworzyć zarówno pojedyncze zęby, jak i większe braki zębowe. Wykorzystujemy implanty i materiały wyróżniające się doskonałymi właściwościami prozdrowotnymi.

Nasza klinika Aplauz Centrum wykonuje implanty zębów w Warszawie od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się niemałą grupą zadowolonych pacjentów, którzy poprawili estetykę uzębienia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w celu umówienia się na wizytę.